Super Striker Schedule Fall 2020

2020 Fall Soccer Super Striker Division
Team # 1 – Rapids Team # 2 – Galaxy
Coach: Matt Agrati Coach: Pam Khatib
Team # 3 -Timber Team # 4 – Sounders
Coach: Stefan DelloBuono  Coach:  Dan Dutches
Team # 5 – Red Bulls Team # 6 – Fire
Coach: Mike Hensley  Coach: Ron Gruenler
Team # 7 – Earthquakes Team # 8 – Revolution
Coach: Brent Frey Coach: Tim Jones
Date Day Time Home Away Location
9/19 Saturday 9:00 a.m. Rapids (1) Galaxy (2) Apshawa School
10:30 a.m. Timber (3) Sounders (4) Apshawa School
12:00 p.m. Red Bulls (5) Fire (6) Apshawa School
1:30 p.m Earthquakes (7) Revolution (8) Apshawa School
9/21 Monday 6:00 p.m. Earthquakes (7) Red Bulls (5) Apshawa School
9/22 Tuesday 6:00 p.m. Galaxy (2) Sounders (4) Apshawa School
9/23 Wednesday 6:00 p.m. Rapids (1) Timber (3) Apshawa School
9/24 Thursday 6:00 p.ml Revolution (8) Fire (6) Apshawa School
9/26 Saturday 9:00 a.m. Red Bulls (5) Revolution (8) Apshawa School
10:30 a.m. Galaxy (2) Timber (3) Apshawa School
12:00 p.m. Fire (6) Earthquakes (7) Apshawa School
Postponed 1:30 p.m Rapids (1) Sounders (4) Apshawa School
9/28 Monday 6:00 p.m. Red Bulls (5) Galaxy (2) Apshawa School
9/29 Tuesday 6:00 p.m. Fire (6) Rapids (1) Apshawa School
9/30 Wednesday 6:00 p.m. Sounders (4) Revolution (8) Apshawa School
10/1 Thursday 6:00 p.ml Earthquakes (7) Timber (3) Apshawa School
10/3 Saturday 9:00 a.m. Galaxy (2) Fire (6) Apshawa School
10:30 a.m. Earthquakes (7) Sounders (4) Apshawa School
12:00 p.m. Timber (3) Red Bulls (5) Apshawa School
1:30 p.m Revolution (8) Rapids (1) Apshawa School
10/5 Monday 6:00 p.m. Rapids (1) Red Bulls (5) Apshawa School
10/6 Tuesday 6:00 p.m. Galaxy (2) Earthquakes (7) Apshawa School
10/7 Wednesday 6:00 p.m. Revolution (8) Timber (3) Apshawa School
10/8 Thursday 6:00 p.ml Fire (6) Sounders (4) Apshawa School
10/10 Saturday 9:00 a.m. Galaxy (2) Revolution (8) Apshawa School
10:30 a.m. Timber (3) Fire (6) Apshawa School
12:00 p.m. Sounders (4) Red Bulls (5) Apshawa School
1:30 p.m Earthquakes (7) Rapids (1) Apshawa School
10/17 Saturday 9:00 a.m. Rapids (1) Galaxy (2) Apshawa School
10:30 a.m. Earthquakes (7) Revolution (8) Apshawa School
12:00 p.m. Red Bulls (5) Fire (6) Apshawa School
1:30 p.m Timber (3) Sounders (4) Apshawa School