2020 Fall Soccer Mini Striker Division |
||||||
Team # 1 – Red Bulls | Team # 2 – Earthquakes | |||||
Coach: Stefan DelloBuono | Coach: Joe Nuebig | |||||
Team # 3 – Galaxy | Team # 4 – Sounders | |||||
Coach: Luis Luna | Coach: Mark Sprengel | |||||
Team # 5 – Timbers | Team # 6 – Rapids | |||||
Coach: Todd Santonacita | Coach: Jenn Parrello | |||||
Team # 7 – Whitecaps | Team # 8 -Revolution | |||||
Coach: Jason Humphrey | Coach: Greg Mann | |||||
Date | Day | Time | Home | Away | Location | |
9/19 | Saturday | 8:30 a.m. | Red Bulls (1) | Earthquakes (2) | Apshawa School | |
10:00 a.m. | Galaxy (3) | Sounders (4) | Apshawa School | |||
11:30 a.m. | Timbers (5) | Rapids (6) | Apshawa School | |||
1:00 p.m | Whitecaps (7) | Revolution (8) | Apshawa School | |||
9/21 | Monday | 6:00 p.m. | Galaxy (3) | Red Bulls (1) | Apshawa School | |
9/22 | Tuesday | 6:00 p.m. | Timbers (5) | Earthquakes (2) | Apshawa School | |
9/23 | Wednesday | 6:00 p.m. | Sounders (4) | Whitecaps (7) | Apshawa School | |
9/24 | Thursday | 6:00 p.m | Rapids (6) | Revolution (8) | Apshawa School | |
9/26 | Saturday | 8:30 a.m. | Sounders (4) | Red Bulls (1) | Apshawa School | |
10:00 a.m. | Earthquakes (2) | Galaxy (3) | Apshawa School | |||
11:30 a.m. | Revolution (8) | Timbers (5) | Apshawa School | |||
1:00 p.m | Rapids (6) | Whitecaps (7) | Apshawa School | |||
10/3 | Saturday | 8:30 a.m. | Whitecaps (7) | Earthquakes (2) | Apshawa School | |
10:00 a.m. | Galaxy (3) | Revolution (8) | Apshawa School | |||
11:30 a.m. | Rapids (6) | Sounders (4) | Apshawa School | |||
1:00 p.m | Timbers (5) | Red Bulls (1) | Apshawa School | |||
10/10 | Saturday | 8:30 a.m. | Revolution (8) | Red Bulls (1) | Apshawa School | |
10:00 a.m. | Earthquakes (2) | Sounders (4) | Apshawa School | |||
11:30 a.m. | Whitecaps (7) | Timbers (5) | Apshawa School | |||
1:00 p.m | Galaxy (3) | Rapids (6) | Apshawa School | |||
10/17 | Saturday | 8:30 a.m. | Whitecaps (7) | Galaxy (3) | Apshawa School | |
10:00 a.m. | Earthquakes (2) | Revolution (8) | Apshawa School | |||
11:30 a.m. | Red Bulls (1) | Rapids (6) | Apshawa School | |||
1:00 p.m | Sounders (4) | Timbers (5) | Apshawa School |